Rulman Bul'a Hoşgeldiniz

İnovasyonu Keşfedin, Aradığınız Bütün Rulmanlar Bizde Mevcut

İlk kuruluş yıllarında küçük bir şahıs firması olarak 2004 yılının ocak ayında kartal oto sanayi sitesinde Karaoğlu rulman adıyla, perakendecilikle giriş yaptığı sektörde ara toptancılıkla devam etmiş kendini yenileyerek günden güne gelişmiştir.
• Sektörel İhtiyaçlara Uygun Geniş Ürün Çeşitliliği
• Uygun Fiyat & Hizmette Kalite
• Dayanıklı ve Uzun Ömürlü Ürünler
Geçen yıllarla ve edinilen deneyimle birlikte bir dönüşüm geçirerek Güç Aktarım Sistemleri sektöründe kendine iyi bir yer edinmeyi başarmıştır. Rulman ürün grubu ana odak noktası iken kayış, kasnak, gergi, su pompası, alternatör, termostat, triger setleri, tamir kitleri gibi genişleyen ürün portfolyosu ile müşterilerine artı değer katmak firmamızın birincil amaçlarındandır. Geniş ürün çeşitliğine sahip ÇELİK GRUP Rulman, otomotiv sektöründe söz sahibi lider markaların hemen hemen hepsine sahip olması sayesinde en kaliteli ürünleri en uygun fiyatla ve servis kalitesi ile müşterilerine sunmayı amaçlamaktadır. Rekabetin ve değişimin yoğun olarak gözlendiği otomotiv sektöründe uzmanlaşmış olmanın yanı sıra endüstriyel alanda da müşterilerine yüksek kalitede hizmet sunmaya devam etmektedir. ÇELİK GRUP Rulman sektörel değişimleri takip edip pazarda yeni oluşabilecek ihtiyaçların tespit edilmesinde ve yeni ürünlerin pazara sunulmasında üretici firmalar ile işbirliği halindedir. Yurtiçi ve yurt dışındaki tedarikçileri ile yürüttüğü işbirliği ile sürekli müşteri memnuniyeti hedeflenmiştir. 10 kişiden oluşan dinamik personeli ve rulmanbul ve rulmanara adlı web siteleri ile Türkiye'nin tüm bölgelerine ulaşmaktadır. Kartal otosanayi sitesindeki ana depomuz ile ÇELİK GRUP RULMAN, müşterilerine sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmetine devam etmektedir.
MİSYONUMUZ: Sahip olduğumuz bilgi birikimi ile müşteri ihtiyaçlarını kısa sürede analiz edip ihtiyaca uygun ürün ve satış sonrası hizmetleri kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlar ile sunarak karşılıklı büyümeyi desteklemek.
VİZYONUMUZ: Kaliteli hizmet anlayışı ve ihtiyaca yönelik hızlı çözümleri ile sektöre yön veren lider bir tedarikçi olmak.
DEĞERLERİMİZ: Dürüstlük, Şeffaflık
Etik Kurallara Uyma, Müşteri Odaklılık